Tomasz Grzeszczuk

Zapraszam do biura. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Jeśli nie dzwonisz od razu to pozostaw wiadomość używając poniższego formularza i zaczekaj na kontakt z mojej strony. Skontaktuję się w dogodnym terminie i rozwieję wszystkie wątpliwości.

Napisz do nas

Drogi użytkowniku:

  • jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - napisz do nas,
  • jeśli nie znalazłeś tego czego szukałeś - napisz do nas pomożemy Ci szukać,
  • jeśli chciałbyś porozmawiać o szczegółach tego jak pracujemy, albo co możemy zaproponować specjalnie dla Ciebie - napisz do nas,
  • jeśli chciałbyś się z nami spotkać u nas lub zaprosić nas do siebie - napisz do nas,
  • jeśli wolisz kontakt telefoniczny - pozostaw numer telefonu i określ dzień oraz godzinę kiedy możemy się z Tobą skontaktować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi mojego zapytania. Administratorem danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) jest internet SEA Tomasz Grzeszczuk z siedzibą w 55-200 Oławie przy ul. Sikorskiego 13. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na wiadomość i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Podanie danych jest dobrowolne. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

GÓRA