• Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy.
  Stuart Henderson

Siła doświadczenia

Agencja internet SEA to dynamiczny zespół młodych osób, od wielu lat związanych z Internetem. Osób, które łączą ze sobą długoletnie przyjaźnie i wspólne realizacje; którym na co dzień przyświeca hasło "jakość tkwi w szczegółach, a wszystko, co realizujemy dziś, będzie miało swoje skutki w przyszłości". Przy tym jesteśmy firmą usługową, co oznacza, że naszą siłą są ludzie - ich pasje, nastawienie na realizację zamierzonych celów oraz doświadczenie.

Iconic Awarded Design

Doświadczenie

Niekiedy można wpaść na genialny pomysł. Jednak to doświadczenie pokazuje które pomysły sprawdzają się bardziej. Ponad 18 letni doświadczenie agencyjne pozwala nam proponować Kleintowi sprawdzone rozwiązania.

Iconic Awarded Design

Partnerstwo

Dla każdego Klienta chcemy być partnerem do długoterminowej współpracy. Przejrzystość proponowanych działań i szczerość relacji pozwala nam dziś pochwalić się ponad 50 zadowolonymi Klientami.

Iconic Awarded Design

Użyteczność

Działania marketingowe nigdy nie są tworzone dla naszych Klientów ale dla Klientów naszych Klientów. Oni natomiast szybko docenią zarówno atrakcyjność graficzną jak i użyteczność proponowanego rozwiązania.

Iconic Awarded Design

Innowacyjność

Staramy się by każde nasze wdrożenie pozwalało wyprzedzać konkurencję. Dziś nie rozwijając się wcale nie stoimy w miejscu tylko się cofamy, bo świat wciąż pędzi do przodu.

Dotychczasowe umiejętności rozwijamy od 2000 roku przy pracy z dobrze znanymi, a przy tym bardzo wymagającymi klientami. Wśród nich są Nestlé, Siemens, Nivea, Fiat, Onet.pl, Dr Irena Eris, Lipton, Dove, Ruch, Roben, Winiary, HP, Leroy Merlin, Heinz, Kamis i wielu innych. Dziś czas rozwijać skrzydła we własnym przedsięwzięciu, wykorzystując doświadczenie do zapewnienia wysokiej jakości realizowanych prac.

Zrozumieć jak pracujemy przy realizacji projektów internetowych
=
Zrozumieć dlaczego wymaga to tyle czasu

 • Potrzeba Klienta

  Zdefuniowanie celu każdego działania Klienta pozwala nam lepiej dobrać optymalne działania.

 • Stan obecny

  Warto wiedzieć co i jak zostało już wykonane i jaki przyniosło skutek albo jakiego nie przyniosło.

 • Materiały

  Ocena posiadanych przez Klienta materiałów pozwala wstępnie oszacować braki i zaplanować pierwszy harmonogram.

 • Konkurencja

  Analiza aktywności merketingowej konkurencji jest bardzo istotnym elementem planowania dalszych działań.

 • Statystyki

  Analiza dostępnych badań lub danych statystycznych Google Analytics to wiedza która pozwala realnie ocenić potrzeby użytkowników.

 • Strategia

  Budowa strategii marketingowej jest wynikową dokładnie przeprowadzonej analizy oczekiwań, konkurencji i możliwości Klienta.

 • Funkcjonalność

  Opracowanie dokładnych założeń funkcjonalnych pozwala uniknąć ewentualnych nieporozumień i późniejszych poprawek.

 • Design

  Oprawa graficzna to pierwsze co ocenia późniejszy użytkownik a dobrego pierwszego wrażenia nie da się zrobić drugi raz.

 • Programowanie

  HTML, PHP, Java Script, CSS, SQL to tylko niektóre z pojęć którymi zajmujemy się my, po to by efekt na końcu był właściwy.

 • Publikacja

  Uruchomienie nowego serwisu www na serwerze hostingowym powinien byc dopiero początkiem tego by interenet stał sie jednym z kanałów komunikacji z użytkownikiem.

Naszą przewagę konkurencyjną postrzegamy w nastawieniu na dokładne zrozumienie biznesu i potrzeb naszych Klientów. Wspólnie wyznaczamy cel i idealnie dopasowujemy narzędzia, które pozwolą ten cel osiągnąć. Wierzymy w wysoką specjalizację, dlatego w zależności od potrzeb realizowanego projektu, jak i wybranej z Klientem technologii, zespół projektowy składa się z 3 do 8 osób. Posiadamy kompetencje w szerokim zakresie internetowej komunikacji marketingowej, co najlepiej prezentuje nasza oferta. Jednocześnie nie boimy się otwarcie powiedzieć nowemu Klientowi, że potrzeby, z jakimi się do nas zgłasza, lepiej zrealizuje dla niego inna niezależna firma. To uczciwe podejście do wyzwań pozwala nam budować wartościowe relacje na długie lata.

Referencje

Jeśli wierzyć w teorie Dr House'a "aby dowiedzieć się prawdy o diagnozowanym, trzeba pytać wszystkich którzy mieli z nim styczność, ale nie samego zainteresowanego". Dlatego zachęcamy do weryfikacji jakości naszej pracy, wdrażanych przez nas usług i sposobu współpracy, poprzez bezpośredni kontakt z naszymi Klientami. To oni będą potrafili nas ocenić najbardziej wiarygodnie.

 • Sławomir ĆwikłaDyrektor Zarządzający | Krepel Poland sp. z o.o.

  Z firmą ISEA współpracujemy od kilku lat. Wcześniejsza osobista znajomość, wiedza na temat warsztatu i umiejętności ludzi tworzących agencję, była czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy. Prace wykonywane dla nas są na wysokim poziomie estetycznym, a zaangażowanie i poświęcenie w końcowy efekt nadzwyczajne. To istotne, dla produktów oferowanych przez naszą firmę. Szczerze polecam Państwu współpracę.

 • Grzegorz HanuszewiczWłaściciel | Ekagro

  Jesteśmy więcej niż bardzo zadowoleni ze współpracy, która trwa już ponad 10 lat. Początkiem była prosta strona internetowa lecz z biegiem czasu coraz więcej różnych zleceń, a w tej chwili wszystkie zlecenia odnośnie Reklamy, PR, Marketingu i Identyfikacji zlecamy firme ISEA. Serdecznie polecamy!

 • Anna Żmijowska Właściciel | CFKredyt.pl

  internet SEA to firma na której można polegać. Fachowe porady marketingowe i szczegółowe informacje bardzo pomogły mi na starcie w mojej działalności. Ważne było dla mnie też to, że wszystko mogłam załatwić w jednym miejscu - identyfikację firmy, stronę www, wizytówki, ulotki, banery reklamowe. Wszystko dostałam gotowe "do ręki" :-). Jakość wykonania bardzo wysoka. Kreatywne pomysły i rozwiązania. Polecam!!!

 • Małgorzata MorawskaSpecjalista ds. Marketingu | Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

  Długoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego projektu oraz ciągła gotowość do konsultacji, to cechy które wyróżniają agencje internetSEA na tle konkurencji. Na przełomie 5 lat agencja zaprojektowała i wykonała dla nas internetowy serwis korporacyjny, 3 serwisy produktowe, 2 serwisy specjalistyczne, 3 internetowe programy lojalnościowe dla partnerów oraz kilka mniejszych zleceń. Zawsze realizacje charakteryzowała szeroka analiza, kompleksowe podejście do zadanie oraz ukierunkowanie działań w celu osiągniecia zamierzonego celu. Szczerze polecam współpracę.

 • Ewa RogożManaging Director | IdeaPlace

  Jesteście, jedną z tych firm, która bardzo indywidualnie traktuje Klienta, bardzo stara się zrozumieć jego potrzeby aby jak najlepiej zrealizować projekt. Serdecznie Dziękujemy!!!

 • Elżbieta MnichZarząd firmy | Synthelix

  To już chyba ponad 12 lat współpracujemy z agencją internetSEA i zawsze możemy na nich liczyć. Strona internetowa, kartki świąteczne, analiza statystyczna a w zasadzie wszelkie marketingowe wsparcie realizujemy z nimi dla wszystkich naszych projektów. Zawsze doceniamy śliczną oprawę graficzną ale również kreatywne i użyteczne podejście do tematu. Jeszcze nigdy się na niech nie zawiedliśmy i liczymy że nigdy to nie nastąpi. Życzymy im powodzenia we wszystkich pracach które realizują dla swoich Klientów.

 • Leszek LasockiKlinika Stomatologiczna Live-Dent

  Od przeszło dziesięciu lat współpracujemy z agencją Internet SEA, która stworzyła nasz portal internetowy i nieprzerwanie wspiera nasze działania oraz strategie marketingowe, służąc nam profesjonalnym doradztwem, dostosowanym do aktualnych wymagań rynkowych.
  Ciekawe projekty, świeżość pomysłów popartych racjonalną i fachową argumentacją sprawiają, że nasza współpraca jest naprawdę przyjemna a co najważniejsze posiada kreatywny charakter. Należy pamiętać, że ostatecznej weryfikacji przeprowadzonych działań reklamowych, dokonują nasi klienci, a w naszym przypadku zostały one zauważone i odebrane w pozytywny i oczekiwany przez nas sposób.
  Wymagamy przede wszystkim od siebie i dlatego z całą odpowiedzialnością polecam.

 • Sławek PacholczykWłaściciel | Tlen-Spaw S.C.

  Jako firma Tlen-Spaw trafiliśmy do Oławy przez polecenie i było warto. Mimo dzielącej nas odległości od kilku lat stale współpracujemy, a współpraca układa się jednostajnie dobrze od samego początku. Pan Tomek jest zawsze uchwytny i zawsze gotowy do działania jak zdalny dział marketingu. Wspólnie zrealizowaliśmy projekty w zakresie identyfikacji firmowej wirtualnej, tej drukowanej jak i zewnętrznej. Na bieżąco wspomaga nas w naszej działalności internetowej, prowadzeniu sklepu internetowego www.tlenspaw.pl, integracji z allegro oraz innych drobniejszych pracach.
  Podsumowując jest bardzo dobrze.

GÓRA